Volkswagen Golf 4 1998 року. Відгук щасливого власника

Отримавши замовлення від клієнта на пошук і покупку автомобіля Volkswagen Golf 4 з авторинку Литви, обумовивши деталі, бюджет і характеристики автомобіля ми приступили до пошуку. Сам пошук ми здійснюємо за допомогою сайтів ru.autoplius.lt і ru.autogidas.lt і безпосередньо на авторинках Литви (так як практика показує, що не всі оголошення про продаж публікуються в інтернеті).

Гідні варіанти для придбання ми узгоджували з клієнтом в режимі онлайн, за допомогою Viber чату і після їхали на огляд автомобілів. Перегляд включав в себе не тільки візуальну оцінку автомобіля, а й тест драйв, перевірку спеціальним обладнанням, перевірку на фірмовому СТО. Кожен нюанс по автомобілю ми детально показували і радилися з клієнтом. Вибір був зроблений на користь автомобіля Volkswagen Golf 4 1998 року. Говорити про комплектації автомобіля, це дуже мало, для того щоб зрозуміти наскільки він шикарний.

Наш клієнт прийняв остаточне рішення про покупку даного авто і передав гроші для цієї мети, після чого наші співробітники здійснили покупку і пригін авто до Києва. В цей же час офіс зайнявся підготовкою необхідних документів: договору і довіреностей і збирав повний комплект документів для передачі клієнту. В день передачі авто клієнт перебував в приємному очікуванні. Побачивши своє нове авто Юрій був щасливий. Дуже раді, що автомобіль так сподобався клієнту і бажаємо відчувати на цьому автомобілі тільки щасливі моменти!
Volkswagen Golf 4 1998 року. Відгук щасливого власника
Автомобіль Volkswagen Golf 4 1998 року

Об’єм двигуна складає 1,6 літра.
Бензин.
Повний електропакет.


Call Now Button