Відгук задоволеного власника Volkswagen Multivan 1998 року

Нашій команді надійшло замовлення від клієнта на авто в якому можна комфортно працювати. Вибір припав на модель Multivan компанії Volkswagen. Уточнивши бюджет і характеристики авто ми приступили до його пошуку.

Сам пошук ми здійснюємо за допомогою сайтів ru.autoplius.lt і ru.autogidas.lt і безпосередньо на місці, тобто на авторинках Литви (так як практика показує, що не всі оголошення про продаж публікуються в інтернеті).

Кожен підходящий варіант ми узгоджували з клієнтом в режимі онлайн, за допомогою Viber чату і після їхали на перегляд автомобілів. Перегляд включав в себе не тільки візуальну оцінку автомобіля, а й тест драйв і перевірку його на СТО. Вибір був зроблений на користь автомобіля Volkswagen Multivan 1998 року в відмінному стані.

Наш клієнт прийняв остаточне рішення про покупку даного авто і передав гроші для цієї мети, після чого наші співробітники здійснили покупку і пригін авто до Києва. Офіс в цей час зайнявся підготовкою необхідних документів: договору і довіреностей і збирав повний комплект документів для передачі клієнту.

Приїхавши і побачивши своє авто, клієнт зрозумів що ми сповна виправдали його довіру, адже якість і стан автомобіля видно було неозброєним оком. Ще раз вітаємо щасливого власника якісного литовського авто!


Автомобіль Volkswagen Multivan 1998 року випуску
В чудовому стані.

Об’єм двигуна складає 2,5 літра.
Економний турбодизель.
Механічна коробка передач.
Автономний обігрів салону.


Call Now Button