Відгук задоволеного покупця автомобіля KIA Sorento 2002 року

Автомобіль KIA Sorento 2002 року випуску в чудовому стані. Об'єм двигуна складає 2,5 літра. Економний турбодизель. Автоматична коробка передач. Повний привід.Як же приємно, хочемо вам сказати, вибирати автомобілі для таких душевних клієнтів. Отримавши замовлення від клієнта на пошук і покупку автомобіля Kia Sorento з авторинку Литви, обумовивши бюджет і характеристики автомобіля ми приступили до його поіску.Сам пошук ми здійснюємо за допомогою сайтів ru.autoplius.lt і ru.autogidas.lt і безпосередньо на місці, то є на авторинках Литви (так як практика показує, що не всі оголошення про продаж публікуються в інтернеті).

Гідні варіанти для покупки ми узгоджували з клієнтом в режимі онлайн, за допомогою Viber чату і після їхали на перегляд автомобілів. Перегляд включав в себе не тільки візуальну оцінку автомобіля, а й тест драйв і перевірку його на СТО. В процесі вибору з варіантів нашими фахівцями з підбору був визначений «автомобіль – потопельник», про що вони негайно повідомили клієнту і як наслідок убезпечили його від даної покупки. Вибір був зроблений на користь автомобіля KIA Sorento 2002 року випуску у відмінному стані.

Наш клієнт, порадившись з дружиною, прийняв остаточне рішення про покупку даного авто і передав гроші для цієї мети, після чого наші співробітники здійснили покупку і пригін авто до Києва. В цей же час офіс зайнявся підготовкою необхідних документів: договору і довіреностей і збирав повний комплект документів для передачі клієнту. В день передачі авто клієнт перебував в змішаних почуттях. Побачивши своє нове авто Юрій просто не міг повірити що такий якісний автомобіль можна було придбати за невеликі гроші. Дуже раді, що автомобіль так сподобався клієнту і бажаємо відчувати на цьому автомобілі тільки щасливі моменти!
Відгук задоволеного покупця автомобіля KIA Sorento 2002 року
Автомобіль KIA Sorento 2002 року випуску в чудовому стані.

Об’єм двигуна складає 2,5 літра.
Економний турбодизель.
Автоматична коробка передач.
Повний привід.


Call Now Button