Відгук щасливого власника автомобіля BMW 530 в кузові E60 2004 року

Автомобиль BMW 530 в кузове E60 2004 года Объем двигателя составляет 3,0 литра. Бензин. Кожаный салон.Той випадок, коли реальність перевершує очікування клієнта багаторазово! Отримавши замовлення від клієнта на пошук і покупку автомобіля BMW 530 в кузові E60 з авторинку Литви, обумовивши бюджет і характеристики автомобіля ми приступили до його пошуку. Сам пошук ми здійснюємо за допомогою сайтів ru.autoplius.lt і ru.autogidas.lt і безпосередньо на місці, тобто на авторинках Литви (так як практика показує, що не всі оголошення про продаж публікуються в інтернеті).

Цікаві варіанти для покупки ми узгоджували з клієнтом в режимі онлайн, за допомогою Viber чату і після їхали на перегляд автомобілів. Перегляд включав в себе не тільки візуальну оцінку автомобіля, а й тест драйв і перевірку його на СТО. Кожен нюанс по автомобілю ми детально показували і радилися з клієнтом. Вибір був зроблений на користь автомобіля BMW 530 в кузові E60 2004 року. Говорити про комплектації автомобіля, це дуже мало, для того щоб зрозуміти наскільки він шикарний.

Наш клієнт прийняв остаточне рішення про покупку даного авто і передав гроші для цієї мети, після чого наші співробітники здійснили покупку і пригін авто до Києва. В цей же час офіс зайнявся підготовкою необхідних документів: договору і довіреностей і збирав повний комплект документів для передачі клієнту. В день передачі авто клієнт перебував в приємному очікуванні. Побачивши своє нове авто Олег був у захваті. Створюється враження що цей «баварець» просто створений для того щоб доставити максимальне щастя, драйв і комфорт своєму власникові! Дуже раді, що автомобіль так сподобався клієнту і бажаємо відчувати на цьому автомобілі тільки щасливі моменти!
Відгук щасливого власника автомобіля BMW 530 в кузові E60 2004 року
Автомобіль BMW 530 в кузові E60 2004 року

Об’єм двигуна складає 3,0 літра.
Бензин.
Шкіряний салон.


Call Now Button