Відгук милої клієнтки Audi A6 2003 року

Що може бути краще ніж подарунок автомобіля близькій людині? Отримавши замовлення від клієнта на пошук і покупку хорошого б / у автомобіля з авторинку Литви, визначивши бюджет і характеристики авто ми приступили до його пошуку. Сам пошук ми здійснюємо за допомогою спеціальних сайтів або безпосередньо на місці, тобто на авторинках, автомобільних майданчиках (так як практика показує, що не всі оголошення про продаж публікуються в інтернеті).

Кожен підходящий варіант ми узгоджували з клієнтом в режимі онлайн, за допомогою Viber чату і після їхали на перегляд автомобілів. Перегляд включав в себе не тільки візуальну оцінку автомобіля, а й тест драйв і перевірку його на СТО. На пошук даного авто пішов не один день, але це того варте! Вибір був зроблений на користь автомобіля Audi A6 2003 року випуску в чудовому стані.

Наш клієнт прийняв остаточне рішення про покупку даного авто і передав гроші для цієї мети, після чого наші співробітники здійснили покупку і пригін авто до Києва. В цей же час офіс зайнявся підготовкою необхідних документів: договору і довіреностей і збирав повний комплект документів для передачі клієнту. В день передачі авто клієнт приїхав зі своєю дружиною, якій і призначався цей прекрасний подарунок. Побачивши своє нове авто клієнти була приємно здивовані якістю і станом автомобіля, а ми, в свою чергу, щасливі від того, що на одного власника якісного європейського авто в Україні стало більше


Автомобіль Audi A6 2003 року випуску
Автомобиль Audi A6 2003 года выпуска в прекрасном состоянии.

Объем двигателя составляет 2,5 литра.
Экономный турбодизель.
Автоматическая коробкой передач.
Практичный универсал.


Call Now Button