Відео огляд і ціни на б / у машини в Литві – 10/08/2016

Компанія «MCarsDelivery» надає послуги з пошуку, купівлі і доставці автомобілів з Литви та інших країн Європи, а також в оформленні документів для легальної експлуатації не розмитнений автомобілів на території України.

Багато хто, почувши про їзді на машинах з європейськими номерами вважають, що ці автомобілі повинні виїжджати за кордон, як мінімум раз на рік. Ми допоможемо Вам законно оформити документи, для їзди на території України на закордонних номерах протягом 5 років без перезаїздів (перетину) меж.

Ви напевно, все частіше помічаєте, що на вулицях з’явилася велика кількість машин з європейськими номерами. Запевняємо Вас, що більшість водіїв цих машин українці. Громадяни України можуть їздити на машинах з Європи абсолютно законно! Ні для кого не секрет, що автомобілі в Європі коштують значно дешевше, часто ціна нижче в два, три рази ніж на території України.

Ми пропонуємо вам купити авто європейської якості за доступною для Вас ціною. Ознайомитися з ціновою політикою машин з Європи Ви зможете на таких сайтах: ru.autoplius.lt і ru.autogidas.lt.

Call Now Button