Вибір та купівля БУ автомобіля 2019

Основні переваги покупки БУ автомобіля з США перед «аналогічними» машинами з Європи або України

Купівля автомобіля в 2019 році в Україні стала ще легше і доступніше для середнього класу населення. В першу чергу позначається падіння цін на колишні у вжиток машини, які були куплені в Україні. Бум на машини з ЄС, так звані «евробляхі» поступово сходить нанівець. Возити такі машини з Європи стає сумнівним задоволенням, економічна вигода від таких угод з кожним роком все менше і менше.

У той же час купівля машин з США навпаки набирає популярність. І тут є об’єктивні причини. В першу чергу українського споживача приваблює цінова політика. Сьогодні привезти автомобіль з Америки до Києва «під ключ» можна від 7500 доларів

Основні переваги покупки БУ автомобілів з США перед «аналогічними» машинами з Європи або України:

1.Низька ціна. Станом на кінець Июля 2018 року простежується явна тенденція до зниження цін на авто бюджетного класу в США. Так, ціна на такі моделі автомобілів, як Mazda 3, Mazda 6, Ford Focus, Hyundai Elantra, Mitsubishi Lancer, Chevrolet Cruze, KIA Soul, KIA Forte, Honda Civic, Hyundai Sonata 2011-2014 роки, привезені в Україну під ключ, варіюються в межах 7500-9000 доларів.

2.Прозора історія. Купувати автомобіль в США вигідно саме з ушкодженнями. Ступінь ушкоджень – дуже важливий момент, який сильно впливає на ціну авто в Америці і його фінальну ціну для клієнта в Україні. Однак, підібрати гарну машину в США не так просто пересічному споживачеві. Як і в будь-якому процесі, при покупці Б/У автомобілів є безліч нюансів, які доводиться враховувати, щоб не купити «кота в мішку». Але головною перевагою покупки машини в Америці служить наявність безкомпромісної системи Carfax, яка відображає у вигляді короткого звіту всю історію автомобіля від моменту покупки у офіційного дилера, всіх візитів на станції технічного обслуговування, докладного опису ДТП і моменту продажу на аукціоні.

Система Carfax дає покупцеві ще до моменту покупки розуміння реального пробігу, кількості власників автомобіля і ступінь пошкодження в ДТП. На відміну від авто з Європи і України, де покупець вибирає автомобіль на свій страх і ризик, БУ машина з США має прозору історію, без скрученого пробігу або прихованих пошкоджень. Але прозору історію надають далеко не всі продавці, розглядати автомобілі до покупки слід тільки у перевірених страхових компаній, які не грають в чорну і не підтасовують карти для особистої вигоди. На жаль, але і в Америці дуже часто зустрічаються випадки «кота в мішку» і «нафарбованих ляльок», на яких дуже легко потрапити покупцеві, без особливого розуміння правил гри цього ринку.

3. Краще співвідношення ціна-якість. Виходячи з нашого багаторічного досвіду роботи на ринку автомобілів, саме американський ринок дозволяє купити автомобіль базової, середньої, топової і навіть ексклюзивної комплектації. Стан самого автомобіля і ступінь його ушкоджень так само можуть відрізнятися в кожному конкретному випадку. Цілком реально взяти машину з легкими ушкодженнями кузова, де під заміну піде бампер, кришка капота або розбита фара. Як правило, в Америці ми намагаємося не купувати сильно розбиті автомобілі або машини після стихійних лих, наприклад, після граду або повені. Такі машини вимагають довгого відновлення, тому вибирати машини на аукціонах в США потрібно з почуттям повної відповідальності.

4.Широкий вибір. Американські аукціони Insurance і Copart об’єднують в єдину мережу понад 300 торгових майданчиків по всій території США. Кожен майданчик може розміщувати від декількох десятків, до декількох тисяч автомобілів. Загальна сума щодня продаються авто в Америці обчислюється сотнями тисяч. Такий ринок надає найширший асортимент автомобілів – від бюджетних Volkswagen Jetta, Ford Fiesta і Chevrolet Cruze до преміальних Lexus RX 450, BMW X6 і унікальні Mercedes S-класу. Але це далеко не все, чим може порадувати американський ринок. Тут не рідкісні продажу ексклюзивних автомобілів, таких як Maseratti, Porshe, Maybach, Rollse Royce і Bentley за дуже привабливими цінами.

5.Надійна компанія. Дуже важливо вибрати надійну компанію, яка здійснить вашу мрію і привезе автомобіль з Америки «під ключ» в строго обумовлений бюджет. Ми в компанії MCars Delivery розуміємо вираз «під ключ» як підбір автомобіля на аукціоні, його покупку, доставку з США в Україну, розмитнення і експедицію в порту Одеса, доставку автомобіля на автовоз з Одеси до Києва на нашу станцію, повне відновлення, установку ГБО , якщо це необхідно, хімчистку, полірування, заправку і сертифікацію для постановки на облік в МРЕВ. Таким чином наші клієнти позбавлені головного болю на кожному етапі проходження автомобіля з США в Україну. Експерти компанії MCars Delivery мають багатющий досвід вирішення всіх питань, пов’язаних з купівлею машини в США.

Ми вже здійснили сотні успішних замовлень під ключ.

Запрошуємо відвідати наші сторінки в соціальних мережах, де ми регулярно публікуємо результати нашої роботи:

FaceBook – facebook.com/mcarsdelivery

YouTube – youtube.com/c/MCarsDelivery

Instagram – instagram.com/mcarsdelivery

Телефонуйте для отримання БЕЗКОШТОВНОЇ консультації і прорахунку за бажаним авто.

 


Call Now Button