Перевірка машини в США перед покупкою. Корисні поради.

Часто, при вирішенні купити машину в США, щоб як слід заощадити грошей, багато покупців стикаються з проблемою реальної перевірки автомобіля на місці, в Америці.

Побоювання не марні, адже купити кота в мішку або нафарбовану ляльку, можна так само легко як в Україні, так і в Америці. Окрема каста – потопельники, тобто машини, які побували в зоні стихійного лиха. Як правило це повені або град. Візуально по фотографії помітити дрібні вади на корпусі автомобіля від граду практично не реально. А якщо машина була втоплена, автомобіль і того здається, як з салону. Адже такі машини ретельно готують до продажу, роблять хімчистку, полірують, або навпаки – навмисне забруднюють, щоб приховати дефекти.

Автомобілі після ДТП в США так само наводяться в предпродажное стан з метою отримання максимальної вигоди продавцем. І все б добре, але «ремонт» таких машин виконується з неякісних комплектуючих, вузли і важливі з’єднання відновлюються в мінімальні витрати, а значить не можна повністю розраховувати на справність автомобіля, немає ніякої гарантії, що машина не зламається за наступним поворотом.

Звичайно, кожному покупцеві хочеться, щоб в США був спеціально навчена людина, який приїде і подивиться машину на предмет дефектів. При чому зробить це абсолютно безкоштовно або за мінімальні гроші. І багато компаній, користуючись абсолютним нерозумінням питання з боку звичайного споживача, продають таку послугу або користуються їй як конкурентною перевагою при покупці і доставці автомобіля в Україну.

Автомобільний ринок уживаних машин в США надає величезний вибір самого різного цінового діапазону, комплектації і стану. Сьогодні, привезти машину з США, з урахуванням доставки, розмитнення, ремонту та сертифікації складає від 7500 доларів США. Ринок БО автомобілів після ДТП представлений двома ключовими аукціонами – IAAI і COPART. Ці два аукціони об’єднують понад 300 фізичних майданчиків по всій території США. Ставки на аукціонах найчастіше робляться не залежно від місця положення самого автомобіля, адже доставка по території США до найближчого порту як правило коштує не дорого. Таким чином, доцільність утримання співробітника, який буде їздити і перевіряти кожну машину особисто по величезній території Америки вельми сумнівна. Адже покупець дивиться кілька автомобілів, які в 99% випадків розташовані на різних фізичних майданчиках в США.

Вихід із ситуації був знайдений самим урядом США, які впровадили систему Carfax. Карфакс це комерційний веб-сервіс, який надає звіти про історію транспортних засобів приватним особам і підприємствам про старих автомобілях і легких вантажівках для американських.

Простими словами, до покупки автомобіля в США можна отримати повністю прозору історію машини. Від моменту його покупки у дилера, кожного візиту на станцію технічного обслуговування, і найголовніше – опис ДТП.

Другий важливий момент – покупка у надійного продавця. Команда MCarsDelivery робить повний комплекс робіт по підбору, придбання, доставку, розмитнення, ремонту та сертифікації для постановки автомобіля на облік в Україні. Для своїх клієнтів ми підбираємо тільки перевірені машини, які купуємо виключно у великих страхових компаній США. Саме страхові компанії є тими самими надійними продавцями, які продають автомобілі без «підтасування карт».

Звичайно, є ще багато дрібниць, які не можна випускати з уваги при покупці БУ автомобіля в США. Один з таких моментів – ціна відновлення машини в Україні. Адже часто, саме від цього параметра і залежить буде автомобіль «хороший» чи ні. Прорахунок бюджету нашою командою робиться за прикладом конкретного автомобіля і розраховується фіксоване під ключ. Це означає, що куплені компанією MCarsDelivery машини не дорожчають по дорозі з США в Україну і клієнт отримує зрозумілий відновлений автомобіль в строго обумовлений бюджет.

Телефонуйте для отримання БЕЗКОШТОВНОЇ консультації і прорахунку за бажаним авто.


Call Now Button