NISSAN X-TRAIL 2.5 Л, 2015

Відео огляд Nissan X-Trail 2.5 л, 2015 р.в.

Об’єм двигуна 2,5 літра.
39 тис. км пробіга


Обраний, доставлений і розмитнений MCD! Nissan X-Trail 2.5 л, 2015 р 39 тис. Км пробігу.

Ціна «під ключ» – 19500 €. Cистема All Mode 4 × 4-i забезбече допомогу при старті під гору і при спуску, попередження коливань кузова і система активного контролю траєкторії руху забезпечать комфорт і впевненість при водінні. При парковці на допомогу Вам прийде Around View Monitor. 4 камери дадуть віртуальний огляд 360˚ Вашого автомобіля з можливістю виведення на екран картинки з кожної камери окремо.

Доступ до системи навігації, інформація про управління шасі, інформація про вхідні дзвінки завжди перед Вами на 5-дюймовому моніторі. На окрему увагу заслуговує комплекс систем безпеки Nissan Safety Shield. Система контролю рядності руху, система моніторингу “сліпих” зон, технологія виявлення рухомих об’єктів, системи ABS і EDB – ось неповний список елементів «щита безпеки» від Nissan.

Також в центральній консолі автомобіля розташувалися підстаканники з підігрівом або охолодженням. Телефонуйте, ми знайдемо кращий варіант і для Вас!

_____

* Ціна вказана за розмитнений машину, доставлену в Київ і готову до постановки на облік в сервісному центрі МВС, з урахуванням всіх супутніх витрат.


Call Now Button