ЦІНИ НА АВТОМОБІЛІ З ЛИТВИ – ЧОМУ ТАК ДЕШЕВО?

А чи знаєте Ви скільки коштує старий якісний європейський автомобіль? Виявляється що в Європі, а зокрема в Литві, вартість такого авто в рази дешевше, ніж в Україні.

Чим зумовлена ​​така вартість автомобілів? Справа в тому, що продавці з Литви вже тривалий період активно продають б / у автомобілі з усієї Європи, спеціалізуються на таких продажах. Підприємці автомобільного бізнесу великим оптом купують старі авто з ринків і фірм Європи (з Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Франції та інших країн). Тобто повністю налагоджений механізм закупівлі.

А тепер давайте порахуємо скільки буде коштувати самостійно пригнати авто з Литви і розмитнити його в Україні. Основну статтю витрат для Вас складе процедура розмитнення, а саме сума таких податків і зборів: оплата мита на ввезення, яка складе 10% від суми митної вартості транспортного засобу, акцизний збір (сума якого не фіксована і визначається характеристиками авто) і митне оформлення ( включає в себе оплату ПДВ 20% від суми митної вартості автомобіля, мита на ввезення та акцизного збору).

Вартість тільки розмитнення авто може перевищити вартість автомобіля в 2-3 рази, плюс до цих витрат потрібно додати оплату дороги в Литву, витрати на проживання та харчування, самостійну реєстрацію авто, оплату страховки, бензин для поїздки назад. У свою чергу, компанія Mсаrsdеlivеry пропонує вам самий бюджетний, легальний і оптимальний механізм завезення автомобіля в Україну.

Що це означає? Ми не розмитнювати автомобіль і при цьому він знаходиться в Україні на законних підставах. Вартість автомобіля складається в цьому випадку з заявленої продавцем суми і вартості наших послуг, що в 2-3 рази дешевше, ніж самостійно розмитнити авто.

Що включають в себе наші послуги:

Пошук і попередній огляд авто нашими експертами на місці в Литві, допомога у виборі, вибір авто з Вами за допомогою Vibеr чату в режимі онлайн.

Заїзд авто для перевірки на приватне СТО (з перевіркою двигуна і ходової), проходження автомобіля державного техогляду (згідно європейських стандартів), оформлення литовського техпаспорта і страховки.

Пригін автомобіля в Київ і передачу з повним пакетом документів: техпаспортом, страховкою, договором і дорученнями.

Подальший юридичний супровід та підтримка, контроль термінів техогляду і страховок.

Вибираючи нашу компанію Ви, в першу чергу, вибираєте надійного партнера для покупки якісного європейського автомобіля


Call Now Button