Авто з Грузії, в чому вигода в чому “підступ”

Як ми доставляємо ваше авто з Грузії

1.Все починається з вашого бажання придбати автомобіль. Ви вже давно вирішили купити автомобіль. І навіть пригледіли собі деякі варіанти. Ви розумієте, що пригнати машину з Грузії набагато вигідніше ніж купити її в Україні, а якщо звернутися до хороших фахівців то це буде надійніше і набагато швидше.

Вигідні пропозиції ви можете шукати у нашого партнера найбільшої Автомайданчик “Autopapa” на сайті https://autopapa.ge/?lang=ua

Про “MCarsDelivery” ви могли чути від своїх задоволених знайомих, які купували вже у нас, могли бачити наші фото- і відео-звіти на сайті або в соціальних мережах Facebook, YouTube або Instagramm.

Навіщо варто звернутися саме до нас:

  • ми беремо на себе всі формальності пов’язані з митним оформленням
  • досвід наших закупівельників дозволить вам вибрати найбільш підходящий варіант. Адже вони знають багато підводних каменів при покупці б / у автомобілів
  • ми розповімо вам історію майбутнього автомобіля і ви будете точно знати, що купуєте
  • наші партнерські взаємини дозволяють першими отримувати найкращі пропозиції на ринку Грузії.

2.Коли визначилися з параметрами, починається все найцікавіше підбір авто.

Наші закупівельники починають активно шукати і переглядати всі машини в наявності на сьогодні, а також ті, які ще тільки готують на продаж. Для оперативної взаємодії, створюється Viber-чат, де ви отримуєте всю інформацію про тих машинах, які підходять по вашим запитам. Це можуть бути фотографії, відео, дані з CarFax (при покупці авто з США) і інше за потребою. CarFax – це відмінний сервіс, який дозволяє дізнатися всю історію машини від виходу з заводу до покупки на авторинку. Якщо авто був в ДТП, ви про це знатимете! В цьому і є принадність американських авто – ви завжди знаєте, що купуєте.

3.Після того, як автомобіль буде обраний, він викуповується на ваше ім’я.

4.Тепер наша команда займається оформленням всіх необхідних документів та декларації. Ваш автомобіль приходить поромом в Україну, в цей час ви оплачуєте попередню декларацію на рахунок ДФС, і розмитнюється. Ну і останнє. Ваш автомобіль перевезуть до Києва і вручать щасливому володареві, тобто Вам.

5.Тепер ви можете поставити її на облік в будь-якому сервісному центрі МВС (там наша допомога вже не потрібна, машини отримують українські номери без проблем, абсолютно офіційно).

Повірте, нам дуже важливо щоб ви були задоволені своєю покупкою, обійшлися без зайвих нервів і потім задоволені розповідали про свою вдалу покупку своїм знайомим 🙂 Для Вас ми зробимо покупку авто з США, Грузії, простіше, надійніше і швидше.


Call Now Button