Audi A6 – Фото звіт по привезеному автомобілю 2004 року

Отримавши замовлення від клієнта на пошук і покупку б / у автомобіля з авторинку Литви, Audi A6, визначивши бюджет і характеристики авто ми приступили до його пошуку. Сам пошук ми здійснюємо за допомогою сайтів ru.autoplius.lt і ru.autogidas.lt і безпосередньо на місці, тобто на авторинках Литви (так як практика показує, що не всі оголошення про продаж публікуються в інтернеті).

Кожен підходящий варіант ми узгоджували з клієнтом в режимі онлайн, за допомогою Viber чату і після їхали на перегляд автомобілів. Перегляд включав в себе не тільки візуальну оцінку автомобіля, а й тест драйв і перевірку його на СТО. На пошук даного авто пішов не один день, але це того варте! Вибір був зроблений на користь автомобіля Audi A6 2004 року випуску в чудовому стані.

Наш клієнт прийняв остаточне рішення про покупку даного авто і передав гроші для цієї мети, після чого наші співробітники здійснили покупку і пригін авто до Києва. В цей же час офіс зайнявся підготовкою необхідних документів: договору і довіреностей і збирав повний комплект документів для передачі клієнту. Побачивши своє нове авто клієнт був приємно здивований якістю і станом автомобіля, а ми, в свою чергу, придбали в його особі ще одного щасливого і вдячного клієнта!
Автомобіль Audi A6 2004 року випуску
Автомобіль Audi A6 2004 року випуску в чудовому стані.

Об’єм двигуна складає 2,5 літра.
Економний турбодизель.
Автоматична коробкою передач.
Практичний універсал.


Call Now Button