Deprecated: Elementor\Core\Editor\Editor::add_editor_template відхилено починаючи з версії 2.3.0! Використовуйте Plugin::$instance->common->add_template() натомість. in /home/losAIuQBUvwk/uaa.hostenko.com/wp-includes/functions.php on line 4859 AUDI A4 2018 | MCarsDelivery

AUDI A4 2018

Куплена для нашого замовника! AUDI A4 4 × 4 2.0 Turbo 2018 р.в., комплектація PREMIUM PLUS! Вона буде доставлена ​​з США до Києва, відновлена ​​нашими силами на власній СТО та віддана замовнику з повним пакетом документів для постановки на облік від імені власника. Загальна сума витрат на автомобіль складе – 19000 $ «машина на номерах». Загальний бюджет на авто як і завжди, прогарантувала ще на етапі укладення договору і за підсумком буде дотриманий нами.
ГАРАНТІЄЮ якості надання послуг та об’єктивної оцінки загального бюджету на хороший автомобіль з США може служити тільки кінцевий результат – відновлений НАМИ, НА НАШІЙ СТО, розмитнений, сертифікований автомобіль, помитий і заправлений – готовий до постановки на облік в той-же день.

КОМПЛЕКТАЦИЯ і додаткове устаткування:
Авто 2018 року;
PREMIUM PLUS
Разом «машина на номерах» Вам обійдеться в 19000 $.

РІК ВИПУСКУ 2018
ТИП ПАЛИВА Бензин
КУЗОВ Седан
ДВИГУН 2.0L
КПП Автомат


Call Now Button