MCars Delivery - твій кращий пригін авто під ключ

Передові країни змушують автовласників міняти автомобіль кожні 3-5 років незалежно від його технічного стану. Завдяки цьому в ЄС, США і Кореї існують розвинені ринки старих автомобілів, що дозволяють при обмеженому бюджеті придбати якісне та надійне авто. MCars Delivery знає ці ринки як свою парковку і організовує авто пригін під ключ

Пригін авто під замовлення з усього світу

Аукціони в США і авторинки в ЄС – відомі способи купити авто за кордоном, але MCars Delivery прагне надати своїм клієнтам максимально широкі можливості щодо вибору та купівлі авто, тому організовує пригін авто під ключ з:
 • Європи;
 • США;
 • Південної Кореї;
 • Об’єднаних Арабських Еміратів;
 • Грузії.
При цьому наші клієнти отримують не “транзитник“ на єврономерах і довіреності, не вбите “відро“, якому пряма дорога на запчастини або в розбирання, а перевірений технічно і зареєстрований в Україні автомобіль. Цілий штат співробітників відповідає за те, щоб пригін і розмитнення авто під ключ пройшли швидко, за правилами і з кращим співвідношенням ціна / якість.

Комплексний авто пригін: купимо, привеземо, полагодимо

MCars Delivery пропонує пакет послуг з придбання та доставки автомобіля в Україну. Наш пригін авто під ключ включає:

 • Допомога у виборі марки і моделі – розкажіть, навіщо вам авто, який колір віддаєте перевагу, на яку суму розраховуєте і консультанти підберуть кілька оптимальних варіантів;
 • Пошук кращих пропозицій на всіх доступних ринках – ми підключимо весь логістичний базу, щоб знайти потрібну модель за найвигіднішими цінами;
 • Оформлення покупки і посередництво – купуємо машину на аукціоні і відразу реєструємо його на Вас.
 • Швидка доставка – організуємо пригін машин з будь-якої потрібної країни, навіть якщо машину доведеться везти за тридев’ять земель;
 • Технічний огляд і лагодження – наші механіки перевіряють старі автомобілі і при необхідності проводять ремонт і заміну зношених запчастин, щоб ви отримали комфортну і безпечну машину;
 • Рішення юридичних питань – повний юридичний супровід угоди: від заповнення декларації на розмитнення в порту до відстоювання черги в сервісному центрі МВС.

На виході наші клієнти отримують авто під замовлення з реєстрацією та документами на право власності по узгодженим наперед ціною. Купити авто через MCars Delivery також просто, як і в будь-якому автосалоні, ми підберемо найкращі варіанти в ваш бюджет. Багаторічний досвід на ринку дозволив нам відточити всі механізми купівлі та доставки до рівня самурайської катани, тому пригін і розмитнення авто пройде без зайвих затримок, нервування і цінових сюрпризів. Ви в будь-який момент можете зателефонувати і дізнатися, на якому суховантажі і в якому контейнері ваш автомобіль добирається до України.

Пригін і розмитнення авто без зволікань

MCars Delivery – це пригін авто під замовлення, а значить ви не будете займатися розмитненням, рішенням юридичних і логістичних проблем. Єдине, що потрібно зробити, щоб отримати новий автомобіль – замовити його. Для цього:

 • Залиште заявку на авто пригін під замовлення;
 • Передзвоніть нам по одному з вказаних телефонів;
 • Зайдіть в офіс MCars Delivery.

Оформлення замовлення, підбір моделі і точний розрахунок вартості доставки займе всього близько години.

ЧОМУ ВИБИРАЮТЬ НАС?

ПРОФЕСІЙНИЙ ПОШУК ТА ПІДБІР АВТОМОБІЛІВ.

Наші експерти проведуть пошук і попереднє тестування на місці автомобіля для Вас. Проінформують про стан за допомогою Viber чат в режимі онлайн. Після прийняття рішення про покупку автомобіль буде перевірений на приватному СТО, з перевіркою двигуна і ходової, після чого автомобіль проходить державний техогляд, згідно європейських стандартів.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД ДО КОЖНОГО КЛІЄНТА

Вам необов'язково виїжджати в іншу країну для отримання автомобіля! Не потрібно витрачатися на відкриття візи, оплачувати дорогого брокера, експертний висновок, сертифікат відповідності та стояти в митній зоні. Ми працюємо під ключ і передамо вам машину готову для постановки на облік в «Сервісному центрі МВС» (МРЕВ) в Вашому місті.

НАШ ДОСВІД - ГАРАНТІЯ ЯКІСНИХ ПОСЛУГ!

Команда MCarsDelivery 10 років в автомобільному бізнесі. Використовуйте наш досвід! Купуючи автомобіль з нашою допомогою Ви отримуєте гарантію і якісну послугу. Ми знаємо всі підводні камені при покупці автомобіля. Ми з повною відповідальністю беремо на себе всі можливі ризики. Ви отримаєте якісний автомобіль з мінімальними витратами!

ФІКСОВАНА ЦІНА ЗА ПОСЛУГУ.

Унікальна пакетна послуга «Розмитнення під ключ» за фіксованою ціною. Вам не потрібно турбуватися про непередбачених витрат. Ви чітко можете спрогнозувати свій бюджет на купівлю автомобіля. Все просто! Вартість автомобіля + вартість розмитнення + витрати доставки + наші послуги = Ваш автомобіль готовий до постановки на облік в Україні.

Послідовність нашої з Вами роботи:

Послідовність нашої з Вами роботи:

Підбір автомобіля. Ви можете зробити це самостійно, вибравши на сайтах: ru.autoplius.lt і ru.autogidas.lt або ж за допомогою наших автоекспертів.

Укладання договору. У договорі ми вказуємо, які зобов’язання нашої компанії перед Вами, обумовлюються терміни і т.д.

Підбір і діагностика автомобіля. Для того що б Ви бачили всю процедуру з підбору та діагностиці автомобіля, ми створюємо Viber чат в якому ми надаємо Вам, детальний відео і фотозвіт машини і проходження СТО. Що б Ви могли дистанційно, максимально взяти участь у всіх цих процесах в реальному часі. Всі дії спрямовані на огляд і придбання автомобіля, приймаються тільки після Вашого рішення.

Купівля і доставка автомобіля в Україну. Авто заїжджає і знаходиться на території України на законних підставах, про що свідчить оформлений нами пакет документів. Оплата послуг проводиться за фактом доставки автомобіля Вам. Доставка здійснюється на протязі 3 робочих днів з моменту узгодження з Вами покупки і її оплати.

Юридичний супровід на всьому етапі. Купуючи автомобіль з нашою допомогою Ви отримуєте постійну цілодобову юридичну підтримку. Також ми повідомляємо і піклуємося щоб у Вас не закінчилася страховка і не був прострочений техогляд протягом усього часу нашої співпраці.

Компанія MСarsDelivery надає можливість кредитування при покупці автомобіля. Детальну інформацію можна дізнатись за телефонами ✆ + 38-095-38-11-427 ✆ + 38-067-86-77-632.

КАЛЬКУЛЯТОР

Вартість автомобіля з США складається з наступних складових: ціна лота на аукціоні США, податок аукціону, послуги експортного брокера, транспортування по суші до місця навантаження в контейнер, доставка на морем до Клайпеди, портові послуги в Клайпеді, митний платіж / ПДВ, транспортування за місцем , ремонт, сертифікація, реєстрація. Калькулятор вартості автомобіля з США показує приблизну вартість без урахування митних платежів і наступних витрат. Розрахунок митних платежів Ви можете здійснити, скориставшись державним митним калькулятором https://calc.customs.gov.ua/. Кожен варіант необхідно розраховувати індивідуально. Зв’язуєтеся з нашою командою (електронна пошта, телефон, особиста зустріч або через онлайнчат з менеджером на сайті), отримуєте безкоштовну консультацію з відповідями на всі ваші запитання і деталі.

Приклад розрахунку

На аукціоні Copart в Далласі виграли седан за 10000 $. До цієї суми додаємо аукціонний збір 520 $ (залежить від суми виграшу автомобіля, переглянути тут), послуги 300 $, Gate fee 59 $, Internet Bid fee 79 $. Отримуємо 10678 $. Далі автомобіль необхідно доставити в місце навантаження.

Найближчий майданчик навантаження в Техасі, де автомобіль поміщається в контейнер. Звідси отримуємо вартість в 350 $. Вартість транспортування контейнера з Техасу в Клайпеду становить 900 $. Дилерський платіж за оформлення документів в Америці становить 200 $. Відповідно, ціна до Клайпеди становить

10 000 + 520 + 300 + 59 + 79 + 350 + 900 + 200 = 12444 $.

Прибуваючи на майданчик в Клайпеді, транспортний засіб розвантажують на майданчик, з якої завантажують на автовоз для доставки в Україну.

Вартість доставки автовозом в Україні від 1000 $ до 1300 $ (з урахуванням портових послуг і транспортної декларації 230 €), в залежності від ваги транспортного засобу і його розміру (доплата за великий pickup truck – 25%). В подальшому, щоб зареєструвати, продати або подарувати автомобіль, необхідно заплатити за митне очищення транспортного засобу і оплатити послуги брокера, а також провести сертифікацію.

НОВИНИ:

ПОСЛУГИ:

Компанія “MCarsDelivery” надає послуги з підбору, перевірки історії авто через системи CarFax і Autocheck, перевірці на відповідність нормам ЄВРО 5, доставці легкових і комерційних автомобілів з США в Україну під розмитнення, розмитнюємо автомобіль, відновлюємо куплені авто з ушкодженнями (Авто з невеликими ушкодженнями найбільш вигідні до покупки). Кінцевий етап перед постановкою на облік на Ваше ім’я – сертифікація автомобіля. Беремо відповідальність «під ключ» (фінансову) за автомобіль готовий до експлуатації і постановці на облік. У вартість «Авто з США на замовлення»входить:

 • Пошук і підбір бажаного авто в США, необхідну кількість перевірок через систему CarFax і Autocheck. Прорахунок всіх витрат до постановки на облік в Україні. Калькуляція ремонту (ми беремо відповідальність за відновлення автомобіля в заздалегідь обумовленому бюджеті).
 • Робота з аукціонами безпосередньо, прозорість оплати виграного лота (офіційно, через банк по інвойсу (рахунку) безпосередньо з аукціону), автомобіль відразу належить Вам! (Ви не відправляєте гроші на посередницькі американські компанії).
 • Організація швидкої доставки в Україну. Завдяки роботі з 9-ю портами в США, машини відправляються швидко, а витрати (Ваші) на транспортування по території США скорочуються і оптимізуються.
 • Вигідне митне оформлення. Ми митниць автомобілі практично щодня, не тільки з США, але і країн Європи, Кореї, Японії. Знаємо всі нюанси. Наш досвід працює на користь клієнтів.
 • Відновлення пошкодженого автомобіля в заздалегідь обумовленому бюджеті (до покупки). Оперативність і вигоду ремонту забезпечують наші партнерські СТО та можливість покупки необхідних зачастили в Європі, ОАЕ, США, Грузії, Японії, Кореї до прибуття авто в Україні (3-7 днів і авто відновлено і готово до експлуатації)
 • Сертифікація авто в Україні. Перед покупкою все машини перевіряються через державну лабораторію на відповідність нормам ЄВРО 5.
 • Повна підготовка до встановлення на облік на Ваше ім’я. Ми беремо відповідальність за кінцевий результат в заздалегідь обумовленому бюджеті.
Авторинок Кореї дозволяє вигідно купувати машини без пошкоджень, які повністю відповідають європейським стандартам. Комплектації корейських авто вироблені для внутрішнього ринку перевершують європейські, ціни конкуренти з ринками Європи і США. Великий вибір по виду палива: бензин, дизель, газ (пропан-бутан).
 • Підбір автомобіля.Ви можете зробити це самостійно, вибравши на сайтах: autoplius.lt і Mobile.de або ж за допомогою наших автоекспертів.
 • Укладення договору на надання послуг.
 • Підбір і діагностика автомобіля. Для того що б Ви бачили всю процедуру з підбору та діагностиці автомобіля, ми створюємо Viber чат в якому ми надаємо Вам, детальний відео і фотозвіт машини і проходження СТО. Що б Ви могли дистанційно, максимально взяти участь у всіх цих процесах в реальному часі. Всі дії спрямовані на огляд і придбання автомобіля, приймаються тільки після Вашого рішення.
 • Купівля на Ваше ім’я і доставка автомобіля в Україну. Оплата послуг проводиться за фактом доставки автомобіля Вам. Доставка здійснюється на протязі 3 робочих днів з моменту узгодження з Вами покупки і її оплати.
 • Повне митне оформлення, сертифікація і постановка на облік на Ваше ім’я
У Грузії продаються вже відновлені американські автомобілі з аукціонів в США, що дозволяє скоротити термін виконання замовлення до 5-7 днів і зберегти фінансову вигоду.
 • Підбір і діагностика автомобіля проводиться нашою київською командою, кожна дрібниця буде узгоджена з вами, машини проходять поетапну перевірку для покупки найбільш якісного варіанту.
 • Сертифікація авто в Україні. Перед покупкою все машини перевіряються через державну лабораторію на відповідність нормам ЄВРО 5.
 • Повна підготовка до постановки на облік на Ваше ім’я. Ми беремо відповідальність за кінцевий результат в заздалегідь обумовленому бюджеті.

Ви напевно, все частіше помічаєте, що на вулицях з’явилася велика кількість машин з європейськими номерами. Запевняємо Вас, що більшість водіїв цих машин українці. Громадяни України можуть їздити на машинах з Європи абсолютно законно! Ні для кого не секрет, що автомобілі в Європі коштують значно дешевше, часто ціна нижче в два, три рази ніж на території України. Ми пропонуємо вам купити авто європейської якості за доступною для Вас ціною. Ознайомитися з ціновою політикою машин з Європи Ви зможете на таких сайтах: ru.autoplius.lt  та ru.autogidas.lt

 • Підбір автомобіля. Ви можете зробити це самостійно, вибравши на сайтах:autoplius.lt та ru.autogidas.lt або ж за допомогою наших автоекспертів.
 • Укладання договору. У договорі ми вказуємо, які зобов’язання нашої компанії перед Вами, обумовлюються терміни і т.д.
 • Підбір і діагностика автомобіля.  Для того що б Ви бачили всю процедуру з підбору та діагностиці автомобіля, ми створюємо Viber чат в якому ми надаємо Вам, детальний відео і фотозвіт машини і проходження СТО. Що б Ви могли дистанційно, максимально взяти участь у всіх цих процесах в реальному часі. Всі дії спрямовані на огляд і придбання автомобіля, приймаються тільки після Вашого рішення. 
 • Покупка і доставка автомобіля в Україну.  Авто заїжджає і знаходиться на території України на законних підставах, про що свідчить оформлений нами пакет документів. Оплата послуг проводиться за фактом доставки автомобіля Вам. Доставка здійснюється на протязі 3 робочих днів з моменту узгодження з Вами покупки і її оплати. 


Юридичний супровід на всьому етапі .
Купуючи автомобіль з нашою допомогою Ви отримуєте постійну цілодобову юридичну підтримку. Також ми повідомляємо і піклуємося щоб у Вас не закінчилася страховка і не був прострочений техогляд протягом усього часу нашої співпраці.

Запит на пошук бажаного автомобіля - це безкоштовно!

Менеджер Київського відділення “MCarsDelivery

Компанія “MCarsDelivery”
компанія, яка допоможе вам вибрати, надійно і комфортно для вас організувати покупку автомобіля з США. Перед покупкою транспортного засобу ми перевіряємо його по всіх базах даних, перевіряємо його історію, а також продавця. І тільки після того, як переконаємося, що з ним все в порядку, можемо запропонувати / порекомендувати його клієнту.

Ми вільно говоримо:

 • English
 • По-русски
 • Українською

Залишити замовлення
  Вам передзвонити?


   Call Now Button